Tanıtek Bilişim Sistemleri A.Ş.

Ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına özel proje ve çözümler üreten TANITEK, kurulduğu 2003 yılından bu yana, müşteri odaklı bakış açısı, uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla bilişim sektöründe plaka tanıma, kent güvenlik yönetimi, akıllı ulaşım sistemleri, elektronik denetleme sistemleri, GNSS tabanlı takip sistemleri (araç. kişi, eşya, hayvan) ve denetimli serbestlik konularında faaliyet göstermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında bilişim sektörünün önde gelen üreticileri ve hizmet sağlayıcılarıyla kurduğu stratejik ortaklıklar sayesinde, sunduğu çözüm ve hizmetlerin, verimlilik, güvenlik ve performans açısından, müşterilerinin yaptığı yatırımların karşılığını fazlasıyla almalarını sağlaması ve ülkemize hem teknolojik hem de ekonomik anlamda değer katması TANITEK’in başlıca hedefidir.

Misyonumuz

Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerle verimlilik, güvenlik ve performans açısından, müşterilerimizin yaptığı yatırımların karşılığını fazlasıyla almasını sağlamak ve ülkemize hem teknolojik hem de ekonomik anlamda değer katmak.

Vizyonumuz

Bizlerle aynı misyonu paylaşan çözüm ortaklarımızla birlikte, müşterilerimize projelerini rahatlıkla teslim edebilecekleri bir platform oluşturmak ve marka değeri sürekli artan, bilişim sektörüne yön veren bir firma olmak.

İlkelerimiz

Tüm faaliyet ve ilişkilerde etik kurallara bağlı kalmakMüşterilerimizi varlık nedenimiz olarak görmek, haklarını gözetmek, katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamakDeğerlerinden kuşku duyulan kişi ve kuruluşlarla çalışmamakKaliteden hiçbir koşulda taviz vermemekYenilikçi ve vatansever bakış açımızdan ve dinamizmimizden ödün vermemek

TANITEK WEB SİTESİNİ ZİYARET EDİN

TAKİP DONANIMLARI

Takip cihazı denildiğinde ilk akla gelen araçların takip edilmesi için üretilmiş olan donanımlardır. TekTakip ürün ailesinde ise araçların takip edilmesi için gerekli teknik yeterliliklere sahip donanımların dışında üzerinde enerji bulunmayan hareketli her şeyin verimli ve kesintisiz takibi için gerekli ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Özellikle mobil kullanım için geliştirilen donanımlar yüksek hassasiyet ve düşük enerji tüketimi ile verimli ve kesintisiz takip hizmeti sunmaktadır.