Yakıttan Tasarruf Edin

YAKITTAN TASARRUF EDİN

Mesai dışı araç kullanımının önüne geçmek için ani hızlanma, yavaşlama, rölantide gereksiz yere araç çalıştırma ederek kötü araç kullanımını Tektakip Araç Takip Sistemi ile önleyebilirsiniz.. Böylece yakıttan %30’lara varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.

Tektakip Araç takip sistemi ile araçlarınızın bakım, servis, onarım faaliyetlerini takip edebilir, araçlarınızın ömrünü uzatarak bakım maliyetlerini düşürebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

ZAMANDAN TASARRUF EDİN

Bir sürü işinizin gücünüzün içinde sürücülerinizin nerede olduklarını öğrenmek için telefon edip tek tek öğrenmek yerine Tektakip takip sistemi sistemini kullanarak zamandan tasarruf edin.

Tektakip sistemi ile araçlarınızın ne zaman işe başladığını, hangi mevkilerden gittiğini, teslimat noktalarına varış zamanını ve araçlarınızın işi kaçta bıraktığını hemen öğrenin.

Dilediğiniz zaman Tektakip ile hem ekiplerinizi kontrol edin performanslarını ölçün hem de iş saatleri dışında araç kullanımının önüne geçin. Böylece zamandan ve iş gücünden kazanarak, verimliliğinizi arttırın.

Raporlarla Verimliliği Arttırın

RAPORLARLA VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN

Tektakip detaylı raporları ile araçlarınız ve sürücülerinizin sahadaki performansını çlçüp verimliliği arttırın. Sürücü ve filo profilleri oluşturun, ekipleriniz ve sürücülerinizin performansını istatistiki bilgilerle en doğru şekilde değerlendirin.

Fazla mesaileri hatasız hesaplayın ve daha fazla ücret ödemekten kurtulun.

Sürücü ve Araç Güvenliğini Arttırın

SÜRÜCÜ VE ARAÇ GÜVENLİĞİNİ ARTTIRIN

Tektakip ile araçlarınızın sürücüleriniz tarafından kötü kullanımını önler, aşırı hızlı araç kullanımı engeller ve trafik kurallarına uyulmasını sağlarsınız. Böylece trafik kazaları ve trafik cezası sayısını azaltabilirsiniz. Kaza veya acil durumlarda araçlarınızdan anında sms ve e-mailller ile alarm mesajları alırsınız böylece en kısa sürede olaya müdahale edebilirsiniz. Tektakip ile araçlarınızın çalınması veya kaybolması halinde en kısa sürede aracınızın yerini tespit edin. Sigorta şirketlerinden araç takip sistemi kullanımınız nedeniyle ek indirimler alabilirsiniz.

TAKİP DONANIMLARI

Takip cihazı denildiğinde ilk akla gelen araçların takip edilmesi için üretilmiş olan donanımlardır. TekTakip ürün ailesinde ise araçların takip edilmesi için gerekli teknik yeterliliklere sahip donanımların dışında üzerinde enerji bulunmayan hareketli her şeyin verimli ve kesintisiz takibi için gerekli ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Özellikle mobil kullanım için geliştirilen donanımlar yüksek hassasiyet ve düşük enerji tüketimi ile verimli ve kesintisiz takip hizmeti sunmaktadır.