Araç Takip Mobil Arayüz

TAKİP SİSTEMLERİ MOBİL UYGULAMALARI ARASINDA EN İYİSİ

TekTakip IOS ve Android mobil işletim sistemleri için özel hazırlanmış uygulamaları da barındırmaktadır. Mobil marketlerden indirilebilen uygulamalar ile sizin için tanımlanmış kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan mobil uygulamalar ile cihazlarınızın durumunu her yerden kontrol edebilir, birçok ızgara ve grafik görünümlü raporlar alabilir, cihazlarınızın geçmiş verilerini listeleyip simülasyon yapabilir, sefer ve sefer içeriklerini kontrol edebilir anlık alarm ve ihlal bildirimleri alabilirsiniz.

Araç Takip Mobil Uygulama 2

Mobil uygulamamızda olsun anlayışı dışında bir yaklaşımla geliştirilen TekTakip mobil uygulamaları bilgisayar başına oturmadan sisteminizi kontrol etmenizi sağlayacak her türlü kullanışlı özelliği sunmaktadır.

Mobil uygulama ile tek bir cihazı takip edebilirsiniz. Takip sırasında arkasında iz bırakmasını, her konum değişiminde sesli uyarı vermesini, cihaz simgesinin ekrandaki görüntülenen harita dışına çıkması durumunda otomatik ekranda ortalanmasını sağlayabilir ve bu seçenekleri istediğiniz kadar cihaz için aynı anda uygulayabilirsiniz.

Yeni konum geldiğinde sesli uyarı üretmesini istediğinzi her cihaz için rasgele bir müzik notası atanır ve cihazlarınızdan her yeni konum geldiğinde çıkan nota sesleri ile uygulamayı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Mobil uygulama yardımı ile istenilen cihazın belirli bir süreliğine daha sık konum bildirimine geçmesini sağlayabilir, bir çok cihazın harita üzerindeki konum verilerini aynı anda izleyebilirsiniz.

İstediğiniz kadar cihazı seçerek, gruplarınızdaki tüm cihazların veya sistemde tanımlı tüm cihazların geçmiş bir tarihteki iz bilgilerini yeniden canlandırabilirsiniz

Araç Takip Mobil Uygulama 3
Araç Takip Mobil Uygulama 4

ARAÇ TAKİP MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN

Google Playden Al
App Storedan İndir

MOBİL TAKİP UYGULAMASI ARAYÜZLERİ

TAKİP DONANIMLARI

Takip cihazı denildiğinde ilk akla gelen araçların takip edilmesi için üretilmiş olan donanımlardır. TekTakip ürün ailesinde ise araçların takip edilmesi için gerekli teknik yeterliliklere sahip donanımların dışında üzerinde enerji bulunmayan hareketli her şeyin verimli ve kesintisiz takibi için gerekli ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Özellikle mobil kullanım için geliştirilen donanımlar yüksek hassasiyet ve düşük enerji tüketimi ile verimli ve kesintisiz takip hizmeti sunmaktadır.